Tālākizglītības iespējas ABA profesionāļiem

Mācību centrs "ATBALSTS" organizē tālākizglītības nodarbības ABA profesionāļiem. 


Aicinām piedalīties vebinārā "Ievads ABLLS -R instrumenta lietošanā".

Vebināra norise 3.jūnijs, 17.00-20.00, Zoom platforma.
Lektore - Margarita Vasiļevska, sertificēta uzvedības analītiķe, klīniskā psiholoģe
Maksa par vebināru - 40 eur.
Par mācību noklausīšanos tiek izsniegts apiecinājums.
Nodarbība paredzēta speciālistiem ar ABA priekšzināšanām.

Pieteikšanās, izmantojot šo saiti:  https://forms.gle/RUYzfoqTWxdy8nBL6

Pēc pieteikuma saņemšanas Jums tiks nosūtīts rēķins. Piekļuves saiti saņemsiet pēc rēķina apmaksas, apmēram 2-3 dienas pirms mācību norises.
Ja nevarat pieslēgties mācībām to norises laikā, Jums būs iespēja noklausīties nodarbības ierakstu 3 mēnešu laikā pēc norises. Bet šādā gadījumā Jums netiks izsniegts apiecinājums par satura apguvi.

Par ABLLS - R instrumentu

ABLLS-R (Assessment of Basic Language and Learning Skills- Revised)  ir  valodas un mācīšanās prasmju novērtēšanas sistēma.  Metode bija  izstrādāta un pārstrādāta 2006. gadā Dr. James W. Partington, Ph.D., BCBA-D.
Galvenais metodes uzdevums ir palīdzēt izveidot mācību programmas, lai mācītu valodu un citas svarīgas prasmes bērniem ar autiskā spektra traucējumiem vai cita rakstura attīstības traucējumiem.
ABLLS-R fokusējas uz 25 prasmju jomām, kurās ietilpst valoda, sociālā interakcija, pašpalīdzība, akadēmiskās un citas prasmes, kuras ir nepieciešamas, lai veiksmīgi funkcionētu ikdienā. Instruments ir balstīts  uz  B.F Skinera Verbālas uzvedības metodi.

Metode palīdz diferencēt bērna vajadzības, izstrādāt bērna attīstībai atbilstošu attīstības programmu un novērot attīstības progresu.  
Lekcijas laikā būs iespēja iepazīties ar metodes principiem, izvērtēšanas un balles apstrādes algoritmiem, iepazīties ar programmas rakstīšanas idejām.
Metodi var izmantot gan ABA speciālisti, gan pedagogi un logopēdi, gan psihologi, gan vecāki.


Jūsu priekšlikumi

Aicinām izteikt viedokli par Jums aktuālajām tēmām ABA profesionālās tālākizglītības ietvaros. Meklēsim iespēju organizēt Jums nepieciešamā mācība satura pieejamību Latvijā.